Zaczeliśmy dzialalność na rynku odzieżowym w Polsce w 1990 roku importując z Chin i Tajlandii wyroby konfekcji odzieżowej dla dzieci i dorosłych przez wiele lat. Zmiany rynkowe i konieczność węższej specjalizacji spowodowaly iz obecnie naszym głównym profilem działalności jest dystrybucja odzieży reklamowej dla firm szyjących odzież pracownicza , instytucji , zakladów pracy , klubów sportowych i agencji reklamowych.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i rozeznaniu w dziedzinie odzieży reklamowej możemy z łatwością pomóc Paśtwu wyszukać odpowiedni rodzaj odzieży w celu zrealizowania zakładanego efektu reklamowego.

Oferta nasza obejmuje zarówno odzież dla dzieci i młodzieży jak i dorosłych , również nad wymiarową.

Oferta nasza łączy wiele renomowanych na rynku reklamowym marek takich jak : Eutex, Stedman, Michelle, Kariban, FOTL – pozwala to na bardzo duże urozmaicenie oferty odzieży reklamowej ,daje możliwość porównania w jednym miejscu różnego rodzaju odzieży w tym t-shirt, polo, bluz, polarów czapek, koszul.

Obecnie również możemy zaoferować w atrakcyjnych cenach hafty i nadruki na zakupionej u nas odzieży oraz pomoc w doborze i technik wykonania zdobień na odzieży reklamowej.

naszym klientom oferujemy odzież znanych marek m.innymi Stedman, Adler, JHK, Promostars ,Gildan, Fruit of the LOOM, Keya, Eutex i wielu innych dzięki wieloletniej współpracy z dystrybutorami tych marek.

Stale poszerzamy naszą ofertę .

Oferujemy również odzież i artykuły BHP-w tym także odzież szytą na miarę. Gadżety reklamowe z firmowym logiem-kubki, długopisy, smycze, puzzle i wiele innych artykułów

Wykonujemy znakowanie odzieży :Haft, nadruki.

copyright 2014 C " Krazet " all rights reserved. desing by Niesmiertelni
tel. 508 383 593